Cariere

WISE BOX - Food Delivery

  • Apreciem și încurajăm contribuția fiecărui angajat.
  • Suntem pregătiți să depunem eforturi în activitatea fiecărui angajat pentru a crește calitatea astfel încât să avem o eficiență maximă și o dezvoltarea durabilă.
  • Vrei să lucrezi cu o echipă de profesioniști într-o companie mare în creștere?
  • Vrei să dobândești aptitudini în domeniul producției și furnizării de mâncare?
  • Ești energic și entuziast?

Așteptăm CV-ul dvs. la adresa: CARIERE@WISEBOX.RO

  • Operator-Casier

  • Operator Call-Center (limba Română)

  • Bucătar/Ajutor-Bucătar

  • Curier-Livrator

Noi suntem WISE BOX, cea mai nouă companie din România din domeniul restaurantelor cu livrări la domiciliu/office. Suntem o echipă tânără, pozitivă, bine pregătită și orientată către succes. Dacă simți că rezonezi cu valorile noastre, te așteptăm să aplici pentru poziția de Operator Casier.

ATRIBUȚII PRINCIPALE:

  • Preluarea comenzilor automat de la Call-Center;
  • Gestionarea comenzilor către bucătari și curieri-livratori;
  • Repartizarea comenzilor cu plată la destinație prin numerar sau POS către curierii-livratori;
  • Efectuează toate operațiunile de predare-primire a banilor în numerar la și de la curierii-livratori;
  • Primește și verifică numerarul din casă la preluarea și predarea schimbului de tură.

PROFIL CANDIDAT:

  • Excelente abilități de comunicare și relaționare interumană;
  • Cunoștințe de bază de MS Office;
  • Dorința de a învăța;
  • Experiența anterioară în domeniu constituie avantaj
  • Orientare către client;
  • Comportament etic și aderare la valorile companiei;
  • Atitudine pozitivă, proactivitate.